HAKKIMIZDA

Mona Art Gallery​ | İstanbul 

Mona Art Gallery 2014 yılında Kuzguncukta 110 senelik tarihi Rum evinde kurulmuş 4 katlı bir sanat galerisidir. Galerimizde resim, heykel, seramik, dijital ve video art gibi farklı medya türlerinde sanat eserleri sergilenip satışa sunulmaktadır. Türkiye’deki klasik ve modern sanatın usta heykeltıraş ve ressamlarının sergilendiği Mona Art Gallery’de genç ve yetenekli sanatçıların çağdaş işlerini de görebilirsiniz.

 

Galerimizin giriş katımız karma sanatçıların eserlerine yer verirken, özel bir odada video artistlerimize ve dijital işlere yer vermekteyiz. Üst katımızdaki sergi alanımız ile düzenli olarak gerçekleştiğimiz kişisel ve karma sergiler ise tüm sanatseverlere açık ve ücretsizdir.

 

Sevdiğinize veya kendinize alacağınız en güzel hediye sanat eseridir. Orijinalitesi eksperlerle ve sanatçılarımızla garanti edilmiş eserleri koleksiyonerlerimizle Mona Art Gallery güvencesiyle sunmaktayız. Galerimizden aldığınız her eser için çerçeveleme, Türkiye içi güvenli teslimat ve mekana yerleştirilmesi konusunda özel desteğimizi de sunmaktayız.

 

Galerimiz her gün 10-19.00 arası  hizmet vermektedir. İlgilendiğiniz sanat eserleri için instagramdan veya telefondan bize ulaşabilirsiniz.

 

Hayat kısa , sanat uzun !

Online Alışveriş 

Hakkımızda

Mail listemize kaydolmak için : 

  • Facebook
  • Instagram

İcadiye cad. No57/A Kuzguncuk Türkiye 34100

©2020 by Mona Art Gallery.