top of page

HAKKIMIZDA

Mona Art Gallery​ | İstanbul 

Mona Art Gallery 2014 yılında Kuzguncukta 110 senelik tarihi Rum evinde kurulmuş bir sanat galerisidir. Galerimizde resim, heykel, seramik, dijital ve video art gibi farklı medya türlerinde sanat eserleri sergilenip satışa sunulmaktadır. Türkiye’deki klasik ve modern sanatın usta heykeltıraş ve ressamlarının sergilendiği Mona Art Gallery’de genç ve yetenekli sanatçıların çağdaş işleri de görülebilir.

 

Galerimizin giriş katımız karma sanatçıların eserlerine yer verirken, özel bir odada video artistlerimize ve dijital işlere yer vermekteyiz. Üst katımızdaki sergi alanımız ile düzenli olarak gerçekleştiğimiz kişisel ve karma sergiler ise tüm sanatseverlere açık ve ücretsizdir.

 

Sevdiğinize veya kendinize alacağınız en güzel hediye sanat eseridir. Orijinalitesi eksperlerle ve sanatçılarımızla garanti edilmiş eserleri koleksiyonerlerimizle Mona Art Gallery güvencesiyle sunmaktayız.

 

Galerimizden aldığınız her eser için çerçeveleme, Türkiye içi güvenli teslimat ve mekana yerleştirme konusunda özel ekibimizle desteğimizi sunmaktayız.

 

Galerimiz her gün 10-19.00 arası  hizmet vermektedir. İlgilendiğiniz sanat eserleri için telefondan bize ulaşabilirsiniz.

 

Hayat kısa , sanat uzun !

bottom of page